Wyszukaj:


Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie
Nr ogłoszenia: 20151207100300

SKUP TUSZY I TONERÓW
Cena: 1,00 pln

strony nowy sącz, reklama nowy sącz, ulotki nowy sącz


Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, który wytwarza swoją działalnością odpady, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich ilości, umożliwiania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w wypadku, kiedy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak sformułowanym prawem, firma zdecydowała wyjść naprzeciw potrzebom klientów, toteż dysponują zezwoleniem na przyjęcie i transport odpadów, jakie pojawiają się w czasie uzywania drukarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie odbiorem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za jakie klienci otrzymują pieniądze na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można również przesłać do nich pocztą, wówczas zapłatę dokonują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
ekoswiat.eu
Firma głównie stawia na ekologiczne rozwiązania. Modele, jakie nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się szeroko pojętym recyklingiem, z racji czego są w stanie wydobyć z nich przydatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są tylko te modele, które są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to głównie pewność, że skupione przez nas zużyte tonery i tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, zgodnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak niezbędne są w aktualnych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało coraz większej degradacji. Powierzając nam zużyte przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale dodatkowo cieszyć się świadomością prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.


Dane Kontaktowe:

Agata
E-mail: sklepikd3@igalo.pl
Strona www: http://ekoswiat.eu
Telefon: 618538885
Miasto: Poznań
Galeria Zdjęć
Skup tuszy i tonerów
Ogłoszenie z dnia 07-12-2015 w kategorii Firmy i Usługi / Pozostałe Usługi

Przeczytano: 4125 razy


Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy


Twój E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.
Ogłoszenia Nowy Sącz | Praca Nowy Sącz | Sprzedam Nowy Sącz | Motoryzacja Nowy Sącz | Nieruchomoœci Nowy Sącz | Ogloszenia Nowy Sącz | Jumla.pl | Ogłoszenia dla Sądeczan