!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20170811144430


WYSOKIEJ JAKOśCI BUTY DLA DZIECI - ZAPRASZAMY!Buty właściwe dla naszego dziecka, to buty większe od rozmiaru stopy przynajmniej o jeden rozmiar. Nie powinniśmy się również zastanawiać czy wybrać sznurówki czy rzepy - tylko sznurówki są odpowiednie dla naszych aktywnych pociech! Buty dla dziecka muszą być komfortowe! Niezwykle ważne zadanie ma zatem nasz maluch. Musi się przejść i szczerze zastanowić czy buty są praktyczne, czy nie cisną i tak dalej. Jednak nie wińmy nikogo, gdyż to tylko dziecko. Ważna jest częsta kontrola bucików, których aktualnie nasze dziecko używa. W wieku od 8. do 18. miesięcy małe stopy rosną rzeczywiście szybko. Nawet o 3 rozmiary w ciągu roku! Jeśli kupimy odpowiednie buciki, nasze dziecko będzie mogło bez ograniczeń biegać i się bawić.

Dane Kontaktowe:

Strona www: http://www.buty-dla-dziecka.pl
Miejscowość: Wrocław
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz