!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180213105806


NOWOCZESNE BIURKA NAJWYżSZEJ JAKOśCIZajmujemy się {realizowaniem|wykonywaniem| mebli, które osiągalne są w naszej firmie w szerokim wyborzewyrobów do różnorodnego typu pomieszczeń, które zapewniamy w ramach naszego internetowego sklepu. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku, które umożliwia na zapewnienie wytworzenia mebli zarówno funkcjonalnych a w dodatku trwałych.

Zaręczamy naszym odbiorcom dostarczenie pojedynczych wyrobów jak nowoczesne biurka, które są w dodatku dostępne w szerokim zakresie stylistycznych rozwiązań.

Umożliwiamy stosowanie w naszej spółce szykownych rozwiązań, które są modne oraz powiązane z najnowszymi trendami Jednocześnie w naszej firmie gwarantujemy ponadto sprzedaż funkcjonalnych wyrobów meblarskich, co znów pozwala nam zapewnić wykonywanie sprzedaży za pośrednictwem internetowego sklepu w sposób wygodny.

Umożliwiamy sprzedaż mebli, które nasi specjaliści mogą dostroić do oczekiwań nabywców oraz {zapewniamy|gwarantujemy|akceptujemy również szybki czas {realizowania|przeprowadzania|wykonywania poszczególnych zleceń na meble istotne do urządzenia mieszkania i poszczególnych pomieszczeń.

Kontakt:
Nowoczesne biurka najwyższej jakości
pl. Szwedzki 3 lokal 20
05-090 Janki
tel: 660 057 344, 22 33 00 240
url: http://www.chairman.pl/Meble-gabinetowe-premium.html?1
e-mail: chairman@chairman.pl

Dane Kontaktowe:

Chairman

E-mail: chairman@chairman.pl
Strona www: chairman.pl
Telefon: 660057344
Miejscowość: Janki
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz