!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180213121727


WODA DO BIUR NAJWYżSZEJ JAKOśCIWyborna woda dla firm wyróżniająca się wysoką jakością. Dostarczana pod podany adres tak szybko, jak to tylko możliwe. Firma oferuje nie tylko samą wodę. Jeśli zachodzi taka konieczność, dostarczyć może także dystrybutor wody.

Podkreślić należy, że nie trzeba natychmiast podejmować decyzję o kupnie. W ofercie firmy znalazł się bowiem także wynajem. Oferta ujmuje dowożenie wody także na imprezy firmowe , a także szkolenia. W przypadku naprawdę dużych zamówień zawsze istnieje możliwość negocjacji cen. To bez najmniejszych wątpliwości najlepszy wybór.

Jeżeli więc w Twojej firmie brakuje dystrybutora wody, pragniesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do świeżej wody doskonałej jakości, nie czekaj. Od razu wejdź na witrynę internetową, by poznać bliższe informacji dotyczące działalności oraz znaleźć dane kontaktowe.

kontakt:
Woda do biur
UL. HUTNICZA 10
40-241 KATOWICE
TEL: 32 73 03 555
biuro@zywiecspring.pl
http://zywiecspring.pl/Dane Kontaktowe:

zywiecspring

E-mail: zywiecspring@onet.pl
Strona www: zywiecspring.pl/
Telefon: 327303555
Miejscowość: KATOWICE
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz