!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180213134557


PAKIETY KONFERENCYJNEJeżeli chcecie znaleźć profesjonalną pomoc przy organizacji spotkania biznesowego, konferencji to warto odwiedzić naszą stronę www.pakietykonferencyjne.pl. Znajdziecie tutaj oferty hoteli, pałaców, zamków, gdzie znajdziecie odpowiednie sale do organizacji dużych, biznesowych spotkań. Możecie liczyć na atrakcyjne pakiety konferencyjne w Warszawie oraz w jej najbliższych okolicach, które możecie posortować od najwyższej do najniższej ceny. W każdym z tych miejsc znajdziecie obsługę, która stanie na wysokości zadania, aby Wasza konferencja odbyła się bez żadnych zakłóceń i w jak najlepszych warunkach.

Dane Kontaktowe:

Imedia Group Andrzej Szcześniak

E-mail: imedia-group@o2.pl
Strona www: http://www.pakietykonferencyjne.pl/
Telefon: (0-22) 616 06 15
Miejscowość: Warszawa
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz