!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180313131008


PROFESJONALNY APARAT NA HALUKSY W SKLEPIE ORTEOSklep ze sprzętem rehabilitacyjnym Orteo od lat zapewnia swoim klientom bogaty asortyment sprzętu do rehabilitacji. Profil sklepu jest skierowany głównie do osób zmagających się z kontuzjami, zarówno czynnych sportsmenów po operacjach, jak też osób mających problem z poruszaniem się. Wieloletnia praktyka i poznanie branży medycznej owocuje w naszym przypadku stosownym spełnianiem kryteriów klientów. W sklepie medycznym kupujący mogą znaleźć wyjątkowe w swoich kategoriach ortezy i stabilizatory. Warto dodać, że do najczęściej wybieranych towarów w ofercie naszego sklepu należy również materac przeciwodleżynowy bąbelkowy. Wszystkich, których interesuje potrzebny sprzęt medyczny zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu internetowego Orteo.

Dane Kontaktowe:

Orteo

E-mail: 12 345 52 56
Strona www: https://www.orteo.pl/ortezy-kostki-i-stopy/hallufix-aparat-korygujacy-na-haluksy-2
Telefon: 12 345 52 56
Miejscowość: Kraków
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz