!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180313142152


FREZARKI PROFESJONALNE CZęśCI ZAMIENNE SUMECHPrzedsiębiorstwo SUMECH oferuje przekrojowe usługi dla właścicieli obrabiarek takich jak tokarki oraz frezarki. Zapewnia biegłe wsparcie w obrębie ich przeglądów oraz renowacji i prowadzi sprzedaż części do sprzętów tego typu.

Do prawidłowego działania obrabiarki wymagają prowadzenia regularnych przeglądów – pozwalają one na zredukowanie wydatków prawdopodobnych napraw. Także urządzenia te powinny być poddawane konserwacji. Oczywiście, w takim przypadku, gdy pojawią się problemy, konieczne jest fachowe usuwanie awarii. W tym właśnie zakresie firma SUMECH zapewnia swoim odbiorcom całkowite wsparcie. Jej pracownicy posiadają szerokie doświadczenie w tej specjalności, co przekłada się na najwyższą jakość dostarczanych usług.

Jeśli chodzi o zniszczone tokarki oraz frezarki części od SUMECH pozwalają na realizację profesjonalnych napraw – w ofercie firma posiada obszerną paletę różnorodnych elementów zamiennych, które stosowane są do znanych modeli obrabiarek i tych rzadziej wykorzystywanych. Pełen indeks modeli zademonstrowany jest na witrynie internetowej firmy.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą SUMECH!

Kontakt:
Frezarki profesjonalne części zamienne SUMECH
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe SUMECH
Al.Wolności 1
86-010 Koronowo
tel./fax: 52 38 22 884
tel.: 52 38 22 256
e-mail: biuro@sumech.eu

URL: http://www.sumech.eu/czesci-zamienne
Dane Kontaktowe:

SUMECH

E-mail: sumech_koronowo@o2.pl
Strona www: http://www.sumech.eu/czesci-zamienne
Telefon: 52 38 22 884
Miejscowość: Koronowo
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz