Polecamy:
Pizzeria Telepizza Nowy Sącz
Usługi dźwigowe - Dźwig

Serwis klimatyzacji Sromek Nowy Sącz!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180426215102


SPRZEDAMDZIAłKI

Ogłoszenie z dnia 26-04-2018 w kategorii Nieruchomości / Działke Sprzedam
Przeczytano: 342 razy
Cena: 305,00 pln


Posiadam do sprzedaży grunt budowlany położony w Marcinkowicach koło Nowego Sącza. Dojazd od Szkoły Podstawowej w Rdziostowie w lewo jadąc od Nowego Sącza, osiedle „Granica”.
Teren budowlany położony w ładnym widokowo terenie, blisko lasu w otoczeniu dobrych sąsiadów z asfaltową drogą dojazdową.
Wzdłuż drogi gminnej biegnie wodociąg gminny. Grunt budowlany stanowi moją własność, na którą posiadam akt notarialny i wpis do ksiąg wieczystych.
Łączna powierzchnia gruntu to 0,4337 ha, który został podzielony na cztery prawie równe działki. Do każdej działki wytyczona jest droga dojazdowa zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi.
Można zakupić całość, ale jest też możliwość zakupu pojedynczej działki zgodnie z upodobaniem nabywcy, ponieważ posiadam podział geodezyjny gruntu na 4 działki budowlane.

Informacje pod numerem 33 874 70 63. Średnia cena za 1 ar wynosi około 8500 zł w zależności od położenia działki do niewielkiej negocjacji.


Dane Kontaktowe:

Stanisław

E-mail: stani@budnik.eu
Strona www: xxx
Telefon: 33 874 70 63
Miejscowość: Stryszawa
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz