!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180516134204


UDRAżNIANIE KANALIZACJI - PRESTIGOCLEAN.PLFirma czyszcząca zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli pragniecie zaangażować fachową ekipę, która swoją pracę wykonuje szczegółowo oraz sumiennie, to Prestigo Clean jest do Waszej dyspozycji. Bardzo chętnie nawiązujemy dłuższą współpracę z konsumentami biznesowymi, którzy muszą zadbać o wygląd swojej firmy. Gwarantujemy Wam sumienne wysprzątanie każdej powierzchni. Począwszy od podłogi po kurze na meblach. Pranie tapicerek i dywanów to także jedna z naszych usług. Wrocław! Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy niezwykle chętnie opowiedzą Wam o szczegółach naszej unikalnej oferty.

Dane Kontaktowe:

PRESTIGO

E-mail: prestigoclean@o2.pl
Strona www: http://www.prestigoclean.pl/
Telefon: 730969172
Miejscowość: Wrocław
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 90dni

TO AŻ 3 MIESIĄCE ZA JEDYNE 30zł

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz