Polecamy:
Kursy, szkolenia Nowy Sącz
Usługi dźwigowe - Dźwig Gorlice, Limanowa

Fryzjer, Kosmetyczka - Strefa Kinga Mężyk!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20180810141510


DOSTOSOWYWANIE ROZWIąZAń MAGAZYNOWYCH

Ogłoszenie z dnia 10-08-2018 w kategorii Firmy i Usługi / Pozostałe Usługi
Przeczytano: 36 razy


Od dawna prowadzona przez nas firma istnieje na rynku dostarczając rozwiązania związane z poprawianiem jakości magazynów jak również centrów logistycznych. Oferta naszej firmy stoi na odpowiednim poziomie oraz pozwala nam zapewnić zachwycenie bardzo wielu klientom. Oferta naszej firmy obejmuje modernizowanie powierzchni magazynowych, dostarczanie regałów magazynowych bądź też zapewnianie wózków magazynowych. Poza tym nasza oferta obejmuje audytowanie operacyjne pozwalające na zobaczenie poszczególnych błędów w zarządzaniu jak również wyposażeniu magazynów jak również nie tylko. Możemy pochwalić się współpracą z bardzo wieloma firmami pośród, których są między innymi Dakri, Proserwis, Fortaxa bądź też sporo innych. Ciągle staramy się poszerzać naszą ofertę i oferować usługi stojące na bardzo wysokim poziomie. Inną zaletą naszych usług jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na nasze usługi dostanie usługi będące na bardzo wysokim poziomie. Zaufanie naszej firmie to naprawdę doskonały pomysł.

Dane Kontaktowe:

sinLog

E-mail: twojafirmaaa@gmail.com
Strona www: http://sinlog.pl/
Telefon: 577477100
Miejscowość: Marki
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 1 miesišc

TO AŻ 30 DNI ZA JEDYNE 3,69zł brutto

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz