Polecamy:
Kursy, szkolenia Nowy Sącz
Usługi dźwigowe - Dźwig Gorlice, Limanowa

Fryzjer, Kosmetyczka - Strefa Kinga Mężyk

!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Nr oferty: 20181206161234

PRACA NA PRODUKCJI BEZ DOśWIADCZENIA- PRACA W HOLA

Ogłoszenie z dnia 06-12-2018 w kategorii Oferty Pracy / Praca za Granicą
Przeczytano: 5 razy

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI bez doświadczenia i znajomości języka

Zakres obowiązków:
- sortowanie
- pakownie
- prace w magazynie-pakownie
- szklarnia
- inne prace produkcyjne

Wymagania:
- nie wymagana znajomość języka obcego,
- nie wymagane doświadczenie,
- wymagane chęci do pracy :-)

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 731901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „pracownik produkcji”

Dane Kontaktowe:

Klaver

E-mail: praca@klaverteam.com
Strona www: http://www.klaverteam.com
Telefon: 731901913
Miejscowość: Holandia
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!

WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć!

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 1 miesišc

TO AŻ 30 DNI ZA JEDYNE 3,69zł brutto

reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz

".(5494*9514)."