Polecamy:
Kursy, szkolenia Nowy Sącz
Usługi dźwigowe - Dźwig Gorlice, Limanowa

Fryzjer, Kosmetyczka - Strefa Kinga Mężyk!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.Nr oferty: 20190111034650


SERWIS MASZYN PRZEMYSłOWYCH WOJ. MAZOWIECKIE

Ogłoszenie z dnia 11-01-2019 w kategorii Firmy i Usługi / Pozostałe Usługi
Przeczytano: 10 razy


Firma Stal Agnieszka Piechocka działa w branży już od 10 lat i specjalizuje się w serwisie oraz montażu maszyn przemysłowych, jak i całych linii produkcyjnych. Wiemy, jak ważne jest optymalne zaprojektowanie produkcji oraz właściwe uruchomienie maszyn. Prowadzimy przeglądy, naprawy oraz diagnostykę. Jednak to nie wszystko. Zajmujemy się również czyszczeniem i konserwacją maszyn. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, odpowiednio dobrane części i podzespoły. Czyszczenie odbywa się zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez klienta. Dzięki takiej pielęgnacji przedłużysz wydajność maszyny. Działamy kompleksowo, profesjonalnie i sprawnie. Mamy konkurencyjne ceny usług. Kierujemy się interesem naszych Klientów. Szanujemy ich czas i pieniądze. W naszej pracy kierujemy się także bezpieczeństwem swoim oraz innych. Zadzwoń tel. 514 619 487 lub odwiedź naszą siedzibę w Serocku, Stanisławowo 17. Poznaj nas bliżej i dowiedz się, w jaki sposób możemy zmienić Twoją produkcję na jeszcze lepszą.

Dane Kontaktowe:

STAL Agnieszka Cichocka

E-mail: serwismaszynii@prokonto.pl
Strona www: https://serwismaszyn.waw.pl/oferta/serwis-maszyn-przemyslowych
Telefon: 514619487
Miejscowość: Serock
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 1 miesišc

TO AŻ 30 DNI ZA JEDYNE 3,69zł brutto

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz


".(5494*9514)."