Polecamy:
Kursy, szkolenia Nowy Sącz
Usługi dźwigowe - Dźwig Gorlice, Limanowa

Fryzjer, Kosmetyczka - Strefa Kinga Mężyk!!!UWAGA!!! Administracja serwisu JUMLA.PL ostrzega przed wystrzeganiem się ogłoszeń związanymi z pracą chałupniczą a jednocześnie informuje, że korzystając z takich ofert możesz zostać oszukany, więc robisz to na własną odpowiedzialność.Nr oferty: 20190111045956


SLICE OF HEAVEN - NAJLEPSZA PIZZERIA WE WROCłAWIU.

Ogłoszenie z dnia 11-01-2019 w kategorii Firmy i Usługi / Pozostałe Usługi
Przeczytano: 13 razy


Lubisz smacznie zjeść? Slice of Heaven to nowa pizzeria we Wrocławiu zapewniająca bardzo smaczną kuchnię. Dysponujemy ciekawą ekipą kucharzy, którzy umieją stworzyć bardzo smaczne dania. Oczywiście w ofercie posiadamy wiele różnego rodzaju pizzy, ale także zestawy na obiad czy też makarony, frytki oraz sporo więcej. Poza możliwością zjedzenia pizzy na miejscu w posiadanym przez nas bardzo fajnie urządzonym lokalu zapewniamy dowóz. Każdy z naszych dostawców może pochwalić się specjalnymi termicznymi torbami wyposażonymi w ogrzewanie gwarantującymi utrzymanie odpowiedniej temperatury dowożonych przez nas potraw. Dowóz oferujemy na cały Wrocław w godzinach nocnych, natomiast w ciągu dnia do wielu pobliskich osiedli. W lokalu gwarantujemy rzeczywiście ciekawą obsługę, która każdego gościa traktuje w odpowiedni sposób. Poza obsługiwaniem pojedynczych gości możemy zagwarantować także wykonywanie imprez okolicznościowych jak i firmowych. Jesteśmy pewni, że każdy kto skorzysta z oferty naszej pizzerii będzie zachwycony zarówno z tego jak zostanie obsłużony jak również z dań, które oferujemy.

Dane Kontaktowe:

Slice of Heaven - Nocna Pizzeria

E-mail: twojafirmaaa@gmail.com
Strona www: https://sliceofheaven.pl/
Telefon: 735145635
Miejscowość: Wrocław
Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Przepisz kod:

Chcesz wyjść ze swoją ofertą przed szereg innych? Skorzystaj z wyróżnienia!WYRÓŻNIJ SWOJE OGŁOSZENIE  

Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu JUMLA.PL (zobaczy je więcej ludzi!)

* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone pomarańczowym kolorem oraz wyświetlane zawsze nad zwykłymi ogłoszeniami - Tego nie da się przeoczyć! 

* Zwiększy to zdecydowanie oglądalność Twojego ogłoszenia 

* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez 1 miesišc

TO AŻ 30 DNI ZA JEDYNE 3,69zł brutto

 reklamy nowy sacz, ulotki nowy sacz, strony nowy sacz


".(5494*9514)."